Шкільна бібліотека

 • Книжкові виставки
 • Підручники
 • Поради учням та вчителям
 •    

  Нині, в період відродження  національної культури, духовних і культурних традицій нашого народу,  бібліотека у школі  є однією з важливих культурно – освітніх , виховних  та науково – допоміжних ланок, яка виконує велику роль у формуванні  національної свідомості, любові до свого народу, своєї землі .

       Завдання шкільної бібліотеки  полягає не лише в тому , щоб забезпечувати ефективність навчально  -  виховного процесу, але й – і це  дуже важливо  -  в тому, щоб прищеплювати учнями любов до книжки , інтерес до читання, навчити учнів  бережно ставитися до книги – основи  -  основ буття людського.

       Для виконання цих завдань  у школі  створені необхідні умови. Вже саме приміщення бібліотеки вабить і викликає  у  відвідувачів захоплення: естетично оформлені книжкові виставки, на яких охайно розміщені книги, багато квітів.

       Сьогодні бібліотека обслуговує 350 читачів. Це учні, вчителі, батьки, працівники школи.

        Вся робота в бібліотеці  ведеться відповідно до нормативних документів. Чітко обліковується література, яка надходить до бібліотеки.

  Загальна  кількість записується в сумарні книги, а індивідуальний облік -  в інвентарні.  Також є  реєстраційна  картотека підручників.

       Комплектування  фонду   - найбільш дієве – централізоване комплектування, це та література, яку одержуємо  з методично-видавничого центру організації випуску і доставки підручників Міністерства освіти і науки України відповідно до замовлень;

             - передплата на періодичні видання.

        Підручники видають учням  класні керівники. Ведеться облік книг у спеціальному журналі , у якому вказано  на стан підручника, рік його видання . У кожному класі  створено “ Пости  бережливих ”, які перевіряють  стан підручників щомісяця  та допомагають  бібліотеці у роботі  з  боржниками. Роботу організовує  оргкомітет, а контролює  штаб “ Живи, книго!”, до складу якого входить бібліотечний актив. Бібліотечний актив  раз у чверть  проводить рейди – перевірки  стану збереження підручників. Підсумки  рейдів  відображаються  на стенді “ Живи, книго!”, який розміщений в бібліотеці.

   Бібліотека передплачує такі видання: “ Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України ”, “ Освіта України ”, “ Завуч “, “ Тростянецькі вісті ”,” Освіта Вінниччини “, “ Все для вчителя “,  “ Позакласний час “, “ Шкільний світ “, “  “, “  “,


 Бібліотека працює для вас:
понеділок - п'ятниця з 8.00 до 16.00
субота, неділя - вихідні дні
остання п'ятниця місяця - санітарний день