Новини


Стартує Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2014"

                28 січня стартує Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2014", повідомив офіційний сайт Форуму видавців. Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2014" є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України, де є загальноосвітні навчальні заклади
 
"Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України-2014» (далі – Конкурс) є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України, де є загальноосвітні навчальні заклади ІІ ступеня та/або бібліотеки.
Організаторами Конкурсу є: Громадська організація «Форум видавців» (ініціатор), Національна бібліотека України для дітей, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів. ...Конкурс проводиться на базі шкільних та сільських бібліотек, самостійних бібліотек-філій областей, АР Крим, міст Києва і Севастополя, Львова та всіх обласних центрів, ЦБС для дітей, обласних бібліотек для дітей.У Конкурсі можуть брати участь усі охочі учні 6, 7, 8-их класів, які виконали умови, наведені в п. 4. [Умов]"
 03.02.2014 | Aдмін

Вернутись назад