Новини


Вітаємо вас з 80-річним ювілеєм Вінницької області

Вінниччина — неповторний куточок України, подільський острівець дивовижної природи і доброзичливих людей 
В умитих росами світанках, заквітчана ніжністю яблуневого цвіту, прекрасна Вінниччина навесні. Стелить стежки оксамитовими килимами м’яти і любистку влітку. Тішить багатими садами восени, огортає кришталевим мереживом взимку. З року в рік перетікає у вічність тихоплинний Буг, полоще полотно туманів у своїх життєдайних водах. Мальви, мов берегині, стоять на варті добробуту і родинної злагоди, а лелечий клекіт щемливо гріє душу – життя триває…
 

Наша благословення земля зазнала чимало лиха і радості, пережила не одну революцію — політичну, соціальну, економічну, але вистояла у вирі змін і лихоліть. Не втратила принад свого хліборобського характеру і ліричної вдачі. Зберегла найцінніше — душевну щедрість і високі моральні якості людей, які піклуються про розвиток і стабільність свого краю.

Вінниччина залишається розвинутим аграрно-промисловим регіоном, житницею держави. Багаті природні ресурси і потужний людський потенціал сприяють стабільному економічному розвитку. Унікальні природничі, археологічні, історичні та культурні пам’ятки — запорука туристичної привабливості області. Але найбільша гордість і окраса краю — люди — творці історії, що вписали славетні сторінки в книгу буття. Важливою і потрібною є праця кожного: селянина з мозолястими руками, ентузіаста-вчителя, невтомного робітника, обдарованого письменника, натхненного музиканта, допитливого науковця. Світ знає Вінниччину завдяки Миколі Пирогову, Василю Тропініну, Миколі Леонтовичу, Владиславу Городецькому, Зельману Ваксману, Данилу Заболотному, Василю Стусу та багатьом іншим талановитим особистостям.

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Микола ДЖИГА

Голова Вінницької обласної Ради Сергій ТАТУСЯК29.02.2012 | Aдмін

Вернутись назад